Unique Villa Offering Vast Spaces
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Zwembad Buitenzwembad |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Unique Villa Offering Vast Spaces Toiny ligt op slechts 650 meter van Plage de Grand Fond en nodigt gasten uit om te ontspannen op een zonneterras.
De Plage de Saline is op ongeveer 2 km afstand gesitueerd. Natuurliefhebbers zullen genieten van de nabijheid van Gouverneur, binnen ongeveer 10-minuten autorit. De villa bevindt zich in de nabijheid van Anse Toiny.
Gasten die in de gesitueerde in Toiny Unique Villa Offering Vast Spaces, kunnen gebruikmaken van de complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven om zelfgemaakte maaltijden te bereiden. Hotel Le Toiny Restaurant met Franse gerechten bevindt zich op 450 meter afstand van de woning. De luchthaven Saint-Jean Gustaf III ligt op 5 km van de 4-slaapkamer villa.
- Locale bezienswaardigheiden
- Plage de Grand Fond43 km
- Marigot, Saint Barthélemy1787 km
- Morne du Vitet680 km
- Anse Marechal2021 km
- Anse de Grand Fond914 km
- Anse Toiny329 km
- Strand van Saline2380 km
- Grand Cul-de-Sac1595 km
- Luchthavens
- Luchthaven Saint-Jean Gustaf III8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Strijkfaciliteiten
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Unique Villa Offering Vast Spaces?
Gasten van Unique Villa Offering Vast Spaces kunnen hun auto parkeren op parkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Saint-Jean Gustaf III van Unique Villa Offering Vast Spaces?
Er is een 5 km afstand tussen Saint-Jean Gustaf III en Unique Villa Offering Vast Spaces. - ❓
Welke betaalmethoden worden door Unique Villa Offering Vast Spaces ondersteund?
Unique Villa Offering Vast Spaces accepteert betalingsmethoden zoals Visa en Mastercard. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in deze villa?
Deze villa beschikt over een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Unique Villa Offering Vast Spaces?
Gasten die in Unique Villa Offering Vast Spaces verblijven, kunnen gemakkelijk Plage de Grand Fond en de Plage de Saline bereiken, die respectievelijk op slechts 650 meter van de accommodatie en op 2 km afstand liggen.